reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t fiyatı en düşük seviyede

Ayarlanabilir ANC özelliğiyle dikkat çeken Jabra Elite 85t modelinin fiyatı düştü. Satışa sunulduğunda satış fiyatı 1.849 TL olan kulaklığın fiyatı 1.697 TL‘ye düştü.

Bünyesinde barındırdığı 6 adet mikrofonla dikkat çeken modelde özel bir çip de bulunuyor. Jabra imzalı kulaklık kullanıcıların aktif gürültü engelleme seviyesini ayarlamaya olanak sağlıyor. Pili tam şarj edildiğinde 5,5 saatlik bir kullanım imkanı sunan model şarj kutusuyla birlikte 25 saatlik bir kullanım imkanına sahip. Bu süreye aktif gürültü engelleme özelliği açıkken ulaşılabiliyor.

Jabra Elite 85t

Kullanıcılar aktif gürültü engelleme özelliğini kapattığında ise süre 7 saat 30 dakikaya çıkıyor. Kullanıcılar şeffaflık modu sayesinde dış ortamdaki sesler de duyulabiliyor. IP55 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kulaklığın USB-C üzerinden şarj edildiğini de söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 85t hangi renk seçeneklerine sahip?

İlk etapta titanyum/siyah renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulan kulaklığın farklı renk seçenekleri önümüzdeki yılın başında satışa sunulacak. Kablosuz şarj desteğini de opsiyonel olarak sunan Jabra Elite 85t ile ilgili detaylı incelemeyi kulaklık ofisimize geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Karbon fiber gövdeli katlanabilir bisiklet