reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 85t

Ayarlanabilir ANC destekli Jabra Elite 85T için yeni indirim fırsatı

Gelişmiş ANC özelliğiyle dikkat çeken Jabra Elite 85t modelinin fiyatı gerilemeye devam ediyor. 1.849 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model yapılan indirimle birlikte şu anda 1.546 TL‘ye satılıyor.

Beş farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklığın tüm renk seçeneklerinde bu indirim geçerli. Elite 75t modeline ANC özelliğini yazılım güncellemesiyle sunan Jabra, Elite 85t’de çok daha gelişmiş ANC özelliği vadediyor. Kullanıcılar Elite 85t’de aktif gürültü engelleme seviyesini ayarlayabiliyor.  Kulaklık arka planda istenmeyen gürültünün önüne geçebiliyor. Tam dolu pille 5.5 saat bir kullanım imkanına sahip olan model şarj kutusuyla 25 saatlik bir süreye çıkıyor. Bu süreye aktif gürültü engelleme özelliği açıkken ulaşılabiliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında ise süre 7 saat 30 dakikaya çıkıyor. Kullanıcılar şeffaflık modu sayesinde dış ortamdaki sesler de duyulabiliyor. IP55 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kulaklık USB-C üzerinden şarj ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 85t farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor

İlk etapta titanyum/siyah renk seçeneği satışa sunulan kulaklığın diğer renk seçenekleri daha sonradan piyasadaki yerini almıştı. Kablosuz şarj desteği de sunan Jabra Elite 85t ile ilgili detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Jabra

İlginiz Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot