reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 85t

Artık çok daha iddialı; Jabra Elite 85t incelemesi

Ayarlanabilir aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen Jabra Elite 85t, gelişmiş ses performansı ve kablosuz şarj desteğiyle dikkat çekiyor. Yarı açık tasarımıyla konforlu bir müzik deneyimi sunan kulaklık AirPods Pro’yu hedef alıyor

Jabra’nın geçtiğimiz eylül ayında duyurusunu gerçekleştirdiği yeni kablosuz kulaklığı Elite 85t nihayet ofisimize geldi. Uzun zamandır beklediğimiz kulaklık gelişmiş özellikleriyle Elite 75t’den ayrılıyor. Ses performansında yapılan iyileştirmelerle daha iddialı hale gelen model ayarlanabilir aktif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratıyor.

Her iki kulaklığa yerleştirilen üç adet mikrofon sayesinde çok daha kaliteli telefon görüşmeleri yapılabiliyor. Dış sesin ve gelişmiş rüzgardan koruma algoritmasının da eklendiği kulaklık bu sayede arama yaparken kullanıcıların kendi seslerini duymalarına da imkan tanıyor. Bir önceki modelde opsiyon olarak sunulan kablosuz şarj destekli şarj kutusu yeni modelde standart olarak sunuluyor. Şarj kutusu, Qi uyumlu tüm kablosuz şarj cihazlarına destek veriyor.

İLGİLİ HABERLER