reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 85t

Gelişmiş ANC destekli Jabra Elite 85t için 610 TL’lik indirim fırsatı

Jabra Elite 85t modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı yapıldı. 2.249 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık şu anda 1.639 TL‘ye satın alınabiliyor.

Elite ailesinin yeni üyesi olan model gelişmiş aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor. Kulaklık kullanıcıların aktif gürültü engelleme seviyesini ayarlamaya olanak sağlıyor. Pili tam şarj edildiğinde 5,5 saatlik bir kullanım imkanı sunan model şarj kutusuyla birlikte 25 saatlik bir kullanım imkanına sahip. Bu süreye aktif gürültü engelleme özelliği açıkken ulaşılabiliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında ise süre 7 saat 30 dakikaya çıkıyor. Kullanıcılar şeffaflık modu sayesinde dış ortamdaki sesler de duyulabiliyor. IP55 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kulaklık USB-C üzerinden şarj ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 85t beş farklı renk seçeneğiyle geliyor

İlk etapta titanyum/siyah renk seçeneği satışa sunulan kulaklığın diğer renk seçenekleri daha sonradan piyasadaki yerini almıştı. İndirimli fiyatın da titanyum siyah renk seçeneği için geçerli olduğunu söyleyelim. Kablosuz şarj desteği de sunan Jabra Elite 85t ile ilgili detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Jabra

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept