reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 85t

Ayarlanabilir ANC özelliğiyle fark yaratan Jabra Elite 85t’nin fiyatı için yeni indirim fırsatı

Jabra‘nın piyasadaki en güçlü kablosuz kulaklık modeli olan Jabra Elite 85t için indirim yapıldı. Bizim de inceleme fırsatını bulduğumuz kulaklık ses performansı ve tasarımıyla ilgimizi çekmeyi başarmıştı.

Buraya tıklayarak incelemesine ulaşabileceğiniz kulaklığın satış fiyatı 1.699 TL‘den 1.447 TL‘ye geriledi. Beş farklı renk seçeneği için de bu fiyat geçerli. Ayarlanabilir aktif gürültü engelleme performansıyla dikkat çeken kulaklıkta 6 adet mikrofon yer alıyor. Özel bir çipin kullanıldığı kulaklığın pili tam şarj edildiğinde 5,5 saatlik bir kullanım imkanı sunuyor. Model şarj kutusuyla birlikte 25 saatlik bir kullanım imkanına sahip. Bu süreye aktif gürültü engelleme özelliği açıkken ulaşılabiliyor.

Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında ise süre 7 saat 30 dakikaya çıkıyor. Kullanıcılar şeffaflık modu sayesinde dış ortamdaki sesler de duyulabiliyor. IP55 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kulaklık USB-C üzerinden şarj ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 85t suya dayanıklı mı?

Bir önceki modelde opsiyon olarak sunulan kablosuz şarj destekli şarj kutusu yeni modelde standart olarak sunuluyor. Şarj kutusu, Qi uyumlu tüm kablosuz şarj cihazlarına destek veriyor. Bir önceki model IP55 sertifikasına sahipken yeni modelde daha düşük olan IPX4 sertifikası bulunuyor. IPX4 sertifikası Elite 85t’yi suya karşı korusa da toza karşı korumuyor.

Jabra

İlginizi Çekebilir

Şirketin yeni takip aksesuarını gördünüz mü?