reklamı kapat

POPÜLER

karbon fiber katlanabilir elektrikli bisiklet

Fiyatı ile dikkat çeken karbon fiber katlanabilir elektrikli bisiklet

Karbon fiber elektrikli bisiklet modelleri genelde çok yüksek fiyata satılıyor. Şimdi ise bu konuda en ucuz seçeneklerden birisi satışa çıkıyor.

Bahsettiğimiz bu elektrikli bisiklet modelinin arkasında Morfuns Bicycle firması yer alıyor. Firmanın yeni modeli 999 dolarlık fiyatıyla karbon fiber gövdeli elektrikliler arasındaki en ucuz seçeneklerden birisi konumunda yer alıyor. Tam ortadan katlanabilir yapıda olan ve bu açıdan ufak lastikleri bulunan bisiklet, Éole C ve Éole S olmak üzere iki farklı sürüme sahip. Kişilerin Éole S için 1.259 dolar vermesi gerekiyor. Bu modelde daha yüksek teknik detaylar sunuluyor. Burada daha çok dikkat çeken 999 dolarlık Éole C, 245 Wh pil paketine sahip ve bununla 50 km gibi yeterli bir menzil sunuyor. 15,8 kg ağırlığı bulunan bisiklet, 250W elektrik motoru ile sürücüsüne sürekli elektrik desteği sunan iki modelde de disk frenler kullanılıyor. Burada Éole S Tektro hidrolik frenler ile ayrılıyor. Éole C’yi 7 vites ve Éole S’i ise 9 vites ile hazırlayan firma, Éole S’in gidonunu dahi karbon fiberden üretmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karbon fiber katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri dikkat çekti

Direkt olarak bir Indiegogo projesinin parçası olan bisiklete direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Modelin tanıtım videosu da sayfanını üstünde yer alıyor. Bisikletler için uluslararası gönderim yapılıyor deniyor.

Türkiye’de şu an satılan hemen hemen tüm elektrikli bisikletlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Standart MTB modelleri elektrikli hale getiren sistem