reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M12

Samsung Galaxy M12 çok ama çok yakında yer alıyor

Samsung Galaxy M12 modeli yolda ve telefon çok ama çok yakında resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor. İşte bilinenler;

Samsung Galaxy M12 modeli hatırlarsınız OnLeaks tarafından geçtiğimiz ay tasarımsal olarak karşımıza çıkarılmıştı. Yukarıda da görebileceğiniz üzere damla çentikli bir tasarıma sahip olan ve arkasında dörtlü kamera yer alan telefon, Samsung’un Hindistan merkezli olarak yaptığı aşağıdaki paylaşıma göre önümüzdeki hafta içerisinde resmi olarak tanıtılıyor. Firma şimdilik burada bir isim vermiyor ancak hemen hemen kesin olarak Galaxy M12 geliyor.  Farklı pazarlarda farklı isimler altında satılma ihtimali de olan cihaz, 6.000 mAh pil üzerine kuruluyor. Arka kısmı çift dokulu olacak Galaxy M12, 6,5 inç düz AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve gücünü Exynos 850 işlemciden alıyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak telefon, 3 GB RAM ile yolda bulunuyor. GPU’su Mali-G52 olan telefon, parmak izi sensörünü de yanında taşıyor. Modelde 3.5 mm kulaklık girişi de aktif olarak bulunuyor.

Samsung Galaxy M12  yanında Samsung Galaxy F12 modeli de yolda bulunuyor

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına bir de Samsung Galaxy F serisi dahil oldu. İşte bu serinin ikinci üyesi Samsung Galaxy F12 olacak gibi görünüyor. Tam 7.000 mAh pil üzerine kurulan telefon, merak edilen cihazlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6,7 inç gibi büyük bir ekran (Yüksek ihtimalle AMOLED) üzerine kurulacağı da aktarılan telefon, arkasında dörtlü bir kamera taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişi de bulunan Galaxy F12, eğer doğruysa ekran delikli bir tasarımı benimsiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S