reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M12

Samsung Galaxy M12, beklenenden daha ufak bir pille geliyor

Samsung Galaxy M12 modeli yolda ve beklenenden daha ufak bir pille geliyor. Ancak yine de telefonda ufak bir pil yer almıyor.

Samsung Galaxy M12, OnLeaks tarafından geçtiğimiz ay tasarımsal olarak karşımıza çıkarılmıştı. Yukarıda da görebileceğiniz üzere damla çentikli bir tasarıma sahip olan ve arkasında dörtlü kamera yer alan telefon, aktarıldığı kadarıyla 2021’in başında tanıtılıyor. Farklı pazarlarda farklı isimler altında satılma ihtimali de olan cihaz, daha önce 7.000 mAh pile sahip olacak denilmişti. Ancak resmi kayıtlar üzerinden telefonda 6.000 mAh pil olduğu ortaya çıktı. Dediğimiz gibi beklenenden ufak ancak yine de büyük bir pil üzerine kurulan telefon, kullanım ömrü konusunda kişileri üzmeyecek cihazlar arasında yer alıyor. Arka kısmı çift dokulu olacak Galaxy M12, 6,5 inç düz AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve yeni bilgilere göre gücünü Exynos 850 işlemciden alıyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak telefon, şimdilik Geekbench üzerinde 3 GB RAM ile görünüyor. GPU’su Mali-G52 olan telefon, parmak izi sensörünü de yanında taşıyor. Modelde sevindirici şekilde 3.5 mm kulaklık girişi de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M12  yanında Samsung Galaxy F12 modeli de yolda bulunuyor

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına bir de Samsung Galaxy F serisi dahil oldu. İşte bu serinin ikinci üyesi Samsung Galaxy F12 olacak gibi görünüyor. Tam 7.000 mAh pil üzerine kurulan telefon, belirli pazarlarda Galaxy M12 olarak da lanse edilebilir deniyor. 6,7 inç gibi büyük bir ekran (Yüksek ihtimalle AMOLED) üzerine kurulacağı da aktarılan telefon, arkasında dörtlü bir kamera taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişi de bulunan Galaxy F12, eğer doğruysa ekran delikli bir tasarımı benimsiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S