reklamı kapat

POPÜLER

Ford Team Fordzilla P1

Oyun dünyası için yaratılan Ford Team Fordzilla P1 gerçek oldu [Video]

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Ford, oyun için yarattığı Team Fordzilla P1 aracını gerçeğe dönüştürdü. İşte detaylar;

Uzun süre önce karşımıza sürpriz model Team Fordzilla P1 çıkmıştı. Yukarıda da dediğimiz gibi bu araç direkt olarak sanal dünya yani oyunlarda kullanılması için tasarlandı. Daha önce üretime girmeyeceği açıklanan araç, yine de bir prototip örnek olarak gerçek hale getirildi. Firma modelin sergilenmek adına yukarıda gördüğünüz 1:1 boyutlu özel sürümünü üretti. Normalde dünya genelindeki 250 bin kadar oyucunun katkısıyla hayat bulan ve esas olarak Ford tasarımcısı Arturo Ariño imzasını taşıyan Team Fordzilla P1, görebileceğiniz üzere ön kısmında inanılmaz büyük bir LED far takımı taşıyor. Özellikle arka kısmı inanılmaz kışkırtıcı olan bu sanal otomobil, devasa kalınlıkta lastikler üzerinde oturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Team Fordzilla P1 gerçekten dikkat çekiyor

Halen bu aracın hangi oyunlar içerisinde yer alacağı bilinmiyor. Aynı zamanda maalesef halen Fordzilla P1 hakkında sanal da olsa teknik detaylar verilmiş değil. Ancak yüzde 99 ihtimalle tamamen elektrikli ya da hibrit bir seçenek olan bu uçuk otomobil için hazırlanan ilk tanıtım videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İlgili Video