reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için iddialı kamera bilgisi

Katlanabilir akıllı telefon pazarını başlatacak model olarak geçen Samsung Galaxy Fold, görüntüleme tarafında da iddialı olacak izlenimi yaratıyor. İşte ortaya çıkan yeni bilgiler.

Kısa süre önce firmware sürümü global olarak geliştirme sürecine girmiş haberiyle gündemde gelen katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, taze bilgilere bakılırsa arkasında üçlü kamera sistemi taşıyacak. Sağlam bir kaynaktan gelen bu bilgi, telefonun görüntüleme tarafında da iddialı olacağını gösteriyor. Galaxy A9 modeliyle dört arka kamera dönemini başlatan firma, katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold yanında çok merak edilen Galaxy S10 ailesinde de üçlü kamera kurulumu sunmaya hazırlanıyor. Nokia ise yeni PureView modeliyle tam beş arka kameraya çıkış yapmaya hazırlanıyor. Tüm bu haberler yeni dönem için olan heyecanı gittikçe artırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold şu teknik detaylarla geliyor

Son haftalarda değişmeyen bilgilere göre Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. 5G destekli Samsung Galaxy Fold, 5.000 ya da 6.000 mAh seviyesinde bir sabit pil üzerine kuruluyor. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, kullanıcılardan daha fazla talep olsa bile 1 milyondan fazla üretilmeyeceği söyleniyor.

İlgili Video

Modelin tasarımından ipucu veren prototip hali