reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold katlanabilir akıllı telefon

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için önemli gelişmeler

Katlanabilir akıllı telefon pazarını gerçek anlamda başlatacak model Samsung Galaxy Fold için yeni bilgiler paylaşıldı. Model için çok az kaldı.

Katlanabilir akıllı telefon modelleri için MWC 2019 fuarı iple çekiliyor. Bu konuda en çok merak edilen akıllı telefon katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, söylendiği kadarıyla 2019 ilk çeyrekte resmi olarak satışa çıkıyor. Başta sadece belirli marketlerde satılacak akıllı telefon, seri üretime hazır durumda bulunuyor. İlk aşamada 1 milyon ünite kadar üretileceği söylenen model, herkese hitap etmiyor ve herkes tarafından da kolaylıkla bulunabilecek bir noktada yer almıyor. Bu arada modelin CES 2019‘da kapalı kapılar arkasında üst düzey yöneticilere gösterildiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Gerçekten çok merak edilen telefon, artık eli kulağında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold şu detaylara sahip

Artık ezberlenen detaylara göre Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. 5G destekli Samsung Galaxy Fold, 5.000 ya da 6.000 mAh seviyesinde bir sabit pil üzerine kuruluyor. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Bu kamera sisteminin merkezinde Sony IMX374 sensör yer alıyor deniyor.

İlgili Video