reklamı kapat

POPÜLER

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory yıldızından şaşırtıcı final açıklaması

Uzun zamandır devam eden komedi dizisi The Big Bang Theory için son yaklaşıyor. Dizi son bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Fakat Kaley Cuoco bu durumdan pek memnun değil.

The Big Bang Theory Amerikan televizyonunun en uzun süre devam eden komedi dizilerinden biri. 12 sezondur ekran macerasını devam ettiren dizi yakında son bulacak. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise Sheldon Cooper karakterini canlandıran Jim Parsons diyebiliriz. Sevilen oyuncu artık bu dünyaya veda etmenin zamanının geldiğine inanıyor. Fakat Penny karakterine hayat veren Kaley Cuoco onunla aynı hisleri paylaşmıyor gibi görünüyor. Altın Küre Ödülleri kapsamında Entertainment Tonight ‘a konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti: “Şimdilerde herkes eski yapımları yeniden uyarlıyor. Biz de aynısını yapabiliriz. Mesela bir sene içinde. Bunu kesinlikle isterim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaley Cuoco’nun Penny rolüyle meşhur olduğunu söylersek, abartmış olmayız. Öte yandan The Big Bang Theory yıldızlarının bölüm başına 1 milyon dolar kazandığını biliyoruz. Cuoco varolan düzenden fazlasıyla memnun gibi görünüyor. Bu yüzden de daha şimdiden hikayeye devam etme fikrine fazlasıyla sıcak bakıyor. Elbette bunun için önce Jim Parsons’ı ikna etmek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

The Brooklyn Nine Nine 6. Sezon “Zor Ölüm” tanıtımı