reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro’nun fark yaratan kablosuz şarj özellikleri

Huawei Mate 20 Pro güçlü bir performans ve o performansı destekleyen etkileyici bir pille geliyor. Modelin pil marifetleri ise uzun kullanımla sınırlı değil.

Huawei Mate 20 Pro, pil özelliklerini standartları aşan yeteneklerle geliştiriyor. Gün içinde elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonların pilinin uzun süre kullanıcıya destek olması büyük önem taşıyor. Mate 20 Pro da bu sebeple 4.200 mAh kapasiteli devasa bir pille geliyor. Kablolu hızlı şarj desteği sunan cihazı ise kablolara bağlı şekilde şarj etmek bir zorunluluk değil. Çünkü Mate 20 Pro 15 W Kablosuz Hızlı Şarj özelliğiyle kablosuz bir özgürlük de tanıyor. Modelin koblosuz hızlı şarj yeteneğinin TÜV güvenlik onayına sahip olduğunu da belirtelim. Kablo karmaşasından uzak, zahmetsiz ve güvenli şarj ile cihaz, deneyimi bir adım daha ileri taşıyor. Ancak pil yetenekleri bununla sınırlı sanıyorsanız, sizi ve çevrenizdekileri şaşırtacak Kablosuz Ters Şarj özelliği ile tanışmanın tam sırası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 Pro ile kablosuz ters şarj

Mate 20 Pro, gün boyunca güçlü piliyle sadece size değil arkadaşlarınıza da destek çıkabilecek güçte. Kablosuz Ters Şarj özelliğine sahip cihaz, bu özellikle beraber şarjı biten cihazları şarj edebiliyor. Özellik açıldığında cihaz bir kablosuz şarj standına dönüşüyor. Bu sayede model kablosuz şarj destekleyen pek çok cihazı şarj edebiliyor. Özellik ise otomatik olarak kapalı geliyor. Özelliği kullanabilmek için Ayarlar > Pil > Kablosuz Ters Şarj adımlarını takip edebilirsiniz. Özelliği açtıktan sonra kablosuz olarak şarj edeceğiniz diğer cihazı, Mate 20 Pro’nun arka gövdesinin üzerine koymanız yeterli.