reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro’nun standartları aşan pil performansı

Yüksek performansı ve sunduğu sayısız özellikle gün içinde elinizden düşüremeyeceğiniz Huawei Mate 20 Pro, performansını etkileyici piliyle destekliyor.

Huawei Mate 20 Pro, gerek etkileyici donanımı, gerek Leica imzalı üçlü arka kamerası, gerek EMUI 9.0 arayüzü derken ortaya elinizden bir an olsun düşürmek istemeyeceğiniz bir cihaz çıkarıyor. 6,39 inçlik ekranında 3120×1440 piksel çözünürlük sunan cihazla oyun oynamak veya film izlemek büyük bir keyfe dönüşürken, etkileyici kamerasıyla da anı yakalamak her zamankinden daha eğlenceli hale geliyor. Hal böyle olunca cihazın kullanıcıları yarı yolda bırakmaması için devreye devasa pil kapasitesi giriyor. 4.200 mAh kapasiteli bir pille gelen cihazın pili tüm gün boyunca kullanıcıları desteklerken başka özellikleri de beraberinde getirmeyi ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süper hızlı şarj

Cihazın etkileyici pili TÜV Güvenli Hızlı Şarj Sistem Sertifikasına sahip 40 W Huawei SuperCharge teknolojisi ile bir çırpıda şarj edilebiliyor. Cihazın kutusuna dahil olan 40 W’luk adaptörle cihazı 30 dakikada yüzde 70’e kadar şarj etmek mümkün oluyor. Uzun kullanım ömrü sunan pilin hızlı şarj özelliğini de hesaba katınca, cihazı şarj etmeyi unutmanız işten bile değil. Huawei Mate 20 Pro aynı zamanda Kablosuz Şarj (15W) desteği sunmayı da ihmal etmiyor.

Güçlü piliyle tüm gün kullanıcılarının yanında olan Huawei Mate 20 Pro, bu sayede kullanıcıların tüm özelliklerin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.