reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Yüksek performansıyla günlük hayatın vazgeçilmezi: Huawei Mate 20 Pro

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar, hemen her işimizi halletiğimiz cihazlara dönüşmüş durumda. Huawei Mate 20 Pro da yüksek performansı sayesinde, tüm sorunların üstesinden geliyor.

Akıllı telefonlar artık elimizden bir an dahi düşürmediğimiz cihazlar konumunda. Geniş ekran ve gelişmiş özelliklerle günlük hayattaki işleri dahi halledebileceğimiz cihazlar arasında Huawei Mate 20 Pro bir adım öne çıkıyor. Huawei’nin bugüne kadar geliştirdiği en güçlü işlemci olan Kirin 980‘den güç alan Huawei Mate 20 Pro, kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği tüm performansı, kendi gövdesinde taşıyor. 6,39 inç boyutundaki geniş ekranıyla rahat bir çalışma alanı sunan cihaz, multimedyadan iş yönetimine kadar her türlü ihtiyaçta kullanıcıların yardımına koşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüksek performans

6,39 inç boyutundaki ekranında 16,7 milyon renk sunan Huawei Mate 20 Pro, 3120×1440 piksel çözünürlükle multimedya keyfine sınıf atlatıyor. Oyun oynarken ya da dizi izlerken yüksek performans sunan ekran, canlı renklerle deneyimi zenginleştiriyor. Kirin 980 işlemci ise akıcı bir kullanımın kapılarını aralıyor. 6 GB RAM ve 8 GB RAM alternatifleri bulunan model, performansı en üst noktaya taşıyor. Böylelikle gün içinde müdahale etmeniz gereken acil iş sorunlarını dahi telefondan birkaç dokunuşla halletmek mümkün oluyor. Android 9.0 işletim sistemi ile kutudan çıkan cihaz, en yeni uygulamalara da pürüzsüz bir erişim sağlıyor. Tabii cihazın bu yüksek performansı, uzun kullanım süresi oluşturacak şekilde 4.200 mAh kapasiteli devasa pille destekleniyor. Huawei SuperCharge destekli pil, performanstan bir saniye dahi ödün vermek istemeyenler için 30 dakikada yüzde 70’e kadar dolum sağlıyor.

Etkileyici donanımıyla yüksek performans sunan Huawei Mate 20 Pro, sadece bir telefon değil, günlük hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tek cihaza dönüşmeyi başarıyor.