reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia XA3 Ultra

Sony Xperia XA3 için ortaya çıkan ilk tasarım

Sony Xperia XA3 Ultra

Sony Xperia XA3 Ultra için ortaya çıkan ilk tasarım

Sony Xperia XA3 için ortaya çıkan ilginç görsel

Kısa süre önce sağlam bir kaynaktan Sony Xperia XA3 modeline ait olduğu öne sürülen koruyucu cam görseli geldi. Eğer bu doğruysa telefon tasarımsal olarak oldukça farklılaşacak.

Advertisement

Burada eğer doğruysa diyoruz çünkü bu ekran koruyucu cam, Sony Xperia XA3 için daha önce çıkan tasarımlara hiç benzemiyor. Sağlam kaynak Ice Universe’den gelen görseldeki bu koruyucunun, 21:9 uzun ekranlı Sony Xperia XA3 Ultra modeline ait olma ihtimali daha yüksek görünüyor. Ancak her iki şekilde de Sony’nin 2019 modellerinde yine rakiplerinden daha farklı bir tasarım anlayışı takip edeceği görülüyor. Üst kısım haricinde inanılmaz ince çerçeveler üzerine kurulan bu model, doğal olarak bir çentik taşımıyor. Önünde bir ya da iki adet kamera yer alacak gibi duran telefon, bu yapısıyla gerçekten ilginç görünüyor. Kalın çerçevenin sadece yukarıda olmasına pek alışık olmayan kişiler, bu yapıyı şu an oldukça garipsiyor. Daha önce ortaya çıkan detaylara göre bünyesinde 5,9 inç 1080×2160 piksel ekran yer alan Sony Xperia XA3, büyük ihtimalle gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Telefonun kutusundan ise Android 9.0 Pie ile çıkması bekleniyor.

Sony Xperia XA3 Ultra

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki Sony Xperia XA3 Ultra hangi detaylara sahip olacak?

Bünyesinde 6,5 inç bir ekranın yer aldığı söylenen Sony Xperia XA3 Ultra, 167.4 x 73.3 x 8.3 mm boyutunda hazırlanmış. İlk taslağa göre 3.5mm kulaklık girişini koruyan telefon, USB-C portuyla beğeni topluyor. Modelin gücünü Snapdragon 660 işlemci ve 6 GB RAM‘den alması bekleniyor. Kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacak telefon, 64 GB dahili depolama ile gelecek deniyor.

İlginizi Çekebilir

Elon Musk’ın gelecek hayali