reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia XA3 Ultra
Sony Xperia XA3 Ultra
Sony Xperia XA3 Ultra
Sony Xperia XA3 Ultra

Sony Xperia XA3 Ultra satış fiyatı ortaya çıktı

Geçtiğimiz haftalarda taslak tasarımları ortaya çıkan Sony Xperia XA3 Ultra modeli, şimdi fiyat bilgisiyle gündemde bulunuyor.

Sony Xperia XA3 Ultra, CAD dosyasından hazırlanan sayfada görebileceğiniz taslak tasarımlara göre ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Firmanın köşeli tasarım anlayışını devam ettiren model, bir ekran çentiğine sahip değil. Arkasında çift lensli kamera sistemi yer alan model, parmak izi sensörünü yan tarafından taşıyor. İşte bu model, yeni paylaşılan bilgilere göre birçok Avrupa pazarına 519 euro fiyat etiketiyle giriş yapıyor. Xperia XA2 Ultra modelini Avrupa’da 449 euro fiyat etiketiyle raflara çıkaran firma, orta seviye yeni modeliyle de büyük büyük bir kitleye hitap ediyor. Orta seviye diyoruz çünkü telefonun gücünü Snapdragon 660 işlemci ve 6 GB RAM‘den alması bekleniyor. Kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacak telefon, 64 GB dahili depolama ile gelecek deniyor. 6,5 inç bir ekranın olduğu söylenen Sony Xperia XA3 Ultra, 167.4 x 73.3 x 8.3 mm boyutunda. 3.5mm kulaklık girişini koruyan telefon, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia XA3 Ultra dikkat çekecek izlenimi yaratıyor

Bu arada modelin renk seçenekleri de belli olmuş durumda. Buna göre cihaz siyah, altın ve gümüş renklerde elde edilebilecek. Modelin Avrupa’da şubat itibariyle satışa çıkacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en ilginç robotlardan