reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sony Xperia XA3 Ultra

Sony Xperia XA3 Ultra, taslak tasarımlarla ortaya çıktı

Xpeira XA3 ve Xperia L3 modellerinden sonra Sony Xperia XA3 Ultra modeli de ortaya çıktı. Gelin modelin tasarımına yakından bakalım.

OnLeaks ve MySmartPrice ortaklığı bu sefer büyük Sony Xperia XA3 Ultra sızıntısıyla karşımızda. Modelin elde edilen CAD dosyasından hazırlanan taslak tasarım, nasıl bir modelin bizleri beklediğini gözler önüne seriyor. Tasarımsal olarak aşağıda detaylandırdığımız Xperia XA3‘ü andıran telefon, ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Firmanın köşeli tasarım anlayışını devam ettiren model, sevindirici ve beklendiği şekilde bir ekran çentiğine sahip değil. Arkasında çift lensli kamera sistemi yer alan model, parmak izi sensörünü yan tarafından taşıyor. Ekrana entegre parmak izi dönemine henüz geçiş yapmayan firma, tasarımsal olarak da köklü adımlar atmaktan kaçınıyor. Bünyesinde Apple iPhone Xs Max gibi 6,5 inç bir ekranın yer aldığı söylenen Sony Xperia XA3 Ultra, 167.4 x 73.3 x 8.3 mm boyutunda hazırlanmış. 3.5mm kulaklık girişini koruyan telefon, USB-C portuyla beğeni topluyor. Modelin gücünü Snapdragon 660 işlemci ve 6 GB RAM‘den alması bekleniyor. Kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacak telefon, 64 GB dahili depolama ile gelecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony Xperia XA3 Ultra
Sony Xperia XA3 Ultra
Sony Xperia XA3 Ultra

Sony Xperia XA3 Ultra oldukça güzel görünüyor

Henüz ne zaman tanıtılacağı bilinmeyen telefon, şirket fanlarını memnun edecek gibi duruyor. Fiyatı ve ayrıntılı teknik detayları hakkında da bilgi olmayan model, şimdilik siyah renkte karşımıza çıkıyor. Modelin gövdesini 360 derece gösteren video ise direkt olarak yukarıda yer alıyor.