reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3

Sony Xperia XA3’ün ilginç tasarımını netleştiren sızıntı

Resmi olarak MWC 2019 kapsamında tanıtılacak Sony Xperia XA3, bu sefer canlı olarak görüntülendi. Model gerçekten ilginç bir tasarıma sahip.

Daha önce taslak tasarımı ve basın görselleri yayımlanan Sony Xperia XA3, bu sefer bir video içerisinde çalışırken görüntülendi. Kısa süre içerisinde kaldırılan bu video, modelin tasarımını artık yüzde 100 oranında netleştiriyor. Buna baktığımız zaman telefon köşeli bir yapıya sahip. Parmak izi sensörü yan tarafına konumlandırılan XA3, üst çerçevesi çok kalın olduğu için çentiksiz yapı üzerine kuruluyor. Diğer çerçeveleri oldukça ince tasarlanan telefon, bu açıdan ilginç bir tasarım çizgisi oluşturuyor. Üst çerçeveyi gereğinden fazla kalın tutmuş gibi duran firma, modelinin arkasına çift lensli bir kamera sistemi koymuş durumda. Parmak izi sensörü yanda olan Sony Xperia XA3, önünde ise tek bir kamera yer alıyor.

Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia XA3 hakkında başka neler biliyoruz

3.5mm kulaklık girişine sahip olması sevindiren model, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor. Stereo hoparlör sistemiyle geldiği söylenen modelin, bünyesinde 5,9 inç 2560×1080 piksel 21:9 ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alan telefon, 3.500 mAh pile ve 64 GB dahili depolama sahip. Henüz satış fiyat hakkında bir bilginin yer almadığı XA3, orta seviyede dikkat çekecek bir telefon olacak izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

MWC 2019 kapsamında tanıtılacak telefonlardan