reklamı kapat

POPÜLER

Mini

MINI’den şubat ayına özel dikkat çekici ÖTV kampanyası

Borusan Otomotiv, otomobil sahibi olmayı düşünenlere güzel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Şirket, Türkiye distribütörü olduğu MINI için şubat ayına özel hazırladığı kampanya ile cazip fırsatlar sunuyor.

3 Kapı, 5 Kapı ve MINI Countryman modellerinde, Şubat ayına özel ÖTV avantajı ve 3.000 TL’ye varan takas desteği fırsatı sunan şirket, Countryman modellerine özel düşük faizli kredi olanağı tanıyor.

Geniş iç hacmi ile hem şehir içinde hem de şehir dışında konforlu bir sürüş deneyimi sunan şirket Countryman’in Luxury ve John Cooper Works paketi ile sunulan modellerinde, 80.000 TL’ye kadar 12 ay, yüzde 0 faiz oranlı krediden de yararlanılabiliyor. Öte yandan bu modellerin tercih edilmesi halinde Orijinal Katlanabilir MINI Bisiklet de hediye ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni modeller ne gibi bir deneyim sunuyor?

Yeni 3 Kapı, Yeni Cooper D 3 Kapı ve  Cooper S 3 Kapı; yüksek hız, etkileyici düzeyde düşük bir ağırlık merkezi ve heyecan verici bir go-kart hissi sunuyor. Akıllı ve karizmatik özelliklere sahip Yeni 3 Kapı, MINI markası için de vazgeçilmez bir modeldir.

Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir 5 Kapı modeli; şehirlerin, caddelerin ve park alanlarının görünümünü tamamen değiştiriyor. Yeni Cooper 5 Kapı ve Yeni Cooper D 5 Kapı modelinin sunduğu özellikler otomobil tutkunlarının hoşuna gideceğe benziyor.

İlginizi çekebilir

Sanal yan aynalarıyla fark yaratan Audi e-tron sahnede