reklamı kapat

POPÜLER

NISSAN

Nissan’dan UEFA Şampiyonlar Ligi sürprizli kampanya

UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı sürprizli Nissan kampanyası araba almayı düşünenlere bulunmaz bir fırsat sunuyor. Bu süreçte Nissan Qashqai veya X-Trail satın alan bir kişi Madrid’de oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına bilet kazanacak.

2018 yılında SUV segmentinde elde ettiği %19 pazar payı elde eden Nissan KDV ve ÖTV indirimleriyle araba satın almayı düşünenlere hitap ediyor. Mart ayının sonuna kadar devam edecek bu kampanyanın şubat ayına özel bir sürprizi bulunuyor. Şubat ayı boyunca tercihinizi Qashqai, X-Trail, Micra veya Navara modellerinden yana kullanırsanız yüzde 0 faiz fırsatını da değerlendirebileceksiniz. Bunun yanında Qashqai, X-Trail ve Navara modellerinde 40 bin TL, Micra’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarlarında 12 aya varan vade imkanından da yararlanabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

UEFA Şampiyonlar Ligi sürprizi

Nissan’ın şubat ayında sunduğu fırsatlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsoru olan Nissan’dan Qashqai veya X-Trail satın almanız durumunda 1 Haziran’da Madrid’de gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına çift kişilik bilet kazanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanabilmek için satın alma işlemini 1 Şubat ile 31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirmek gerekiyor. Şanslı kişi maça çift kişilik bilet kazanmanın yanında 2 gece 3 gün konaklayabilecekleri tatilin de sahibi olacak. Kampanya kapsamında ayrıca, 10 kişi Ipad mini 4, 100 kişi ise Mi Band 3 akıllı bileklik kazanacak.

İlginizi çekebilir

Nissan Altima kar canavarına dönüştü!