reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai ve ailenin diğer üyeleri için mayıs kampanyası

Bu yıl Türkiye’se düzenlenecek olan final organizasyonunun kapılarını aralayan Nissan Qashqai ve ailesi, meraklılarını memnun edecek.

Türkiye’nin en çok tercih edilen modellerinden birkaçına sahip olan Nissan, kampanyalarıyla bu süreci diri tutmaya devam ediyor. Mayıs ayı sonuna kadar sürecek kampanyasıyla SUV modellerini ve ödüllü pick-up Navara’yı 70 bin TL’ye varan kredi tutarına yüzde 0 faiz avantajıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor. Ayrıca periyodik bakımlarını NISSAN Yetkili Servisleri’nde yaptıran 5 kişi, NISSAN’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali’ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalıyor.

Nissan mayıs kampanyası detayları

QASHQAI, X-TRAIL, NAVARA ve JUKE modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen NISSAN, NAVARA’da 70 bin, X-TRAIL’de 60 bin, QASHQAI’de 50 bin, Juke’ta ise 30 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı sunuyor. SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA’nın 4×2 TEKNA modeli ise 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla veya Mayıs ayı boyunca 70 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile macera severler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor. X-TRAIL versiyonları ise mayıs ayına özel 192 bin TL’den başlayan avantajlı fiyat veya 60 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile satışa sunuluyor.

Multimedya sistem hediye

SUV segmentinde elde ettiği yüzde 21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’da QASHQAI’ler 119 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları veya 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca QASHQAI’nin 1.5 Visia versiyonunda kullanıcılara büyük rahatlık sunan 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistem hediye ediliyor. Şehrin haylazı JUKE’lar, 118 bin 550 TL’den başlayan fiyatlarla veya 30 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile, otomatik vitesli MICRA’lar ise 84 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

NISSAN ayrıca 3 yaş üzeri olan X-TRAİL, QASHQAI, JUKE ve MICRA modellerinde avantajlı bakım paketlerini de kullanıcılarla buluşturuyor. Şehrin vazgeçilmezi MICRA 535 TL, şehrin haylazı JUKE 549 TL, rakipsiz SUV QASHQAI 636 TL, X-TRAIL ise 699 TL’den başlayan fiyatlarla Mayıs sonuna kadar NISSAN Yetkili Servisleri’nde bakım hizmeti sunuluyor.

İlgili video

“Uzaydan gelen” ortaklıktan doğdu; Nissan Navara Dark Sky