reklamı kapat

POPÜLER

2021 Nissan Qashqai

Nissan almayı düşünenler için sevindiren kampanya

Nissan, nisan ayı sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerini, yüzde sıfır faizli finansman avantajıyla desteklemeye devam ediyor.

Advertisement

Qashqai, X-Trail, Micra ve Navara modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen Nissan, Qashqai’de 50 bin, X-Trail ve Navara’da 60 bin, Micra’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı sunuyor. Markanın ikonik SUV modeli Juke ise, hurda teşviki ile 99 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca tüm versiyonlarda 20 bin TL için 12 ay yüzde 0,99 faiz oranı ile yetkili satıcılarda yeni sahiplerini bekliyor. SUV segmentinde elde ettiği %21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren Nissan’da cam tavanlı Qashqai’ler ise 139 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları ve 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan kampanyalarına devam ediyor

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara 4×2 Tekna modeli 135 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca 60 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile macera severler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor. Markanın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli Micra ise hurda teşvikli 76 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla ve 20 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizle satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Nissan Altima kar canavarına dönüştü!