reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Juke
Nissan Juke

Yeni Nissan Juke bu tasarımla mı gelecek?

Türkiye’de oldukça popüler olan araçlardan Nissan Juke, yeni sürümüyle merakla bekleniyor. Peki yeni model nasıl görünecek? Bunun cevabını veren bir çalışma karşımızda.

Biliyorsunuz 2010 yılında yollara çıkan Nissan Juke, çok ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başarmış bir otomobil modeli. Herkese hitap etmeyen farklı tasarımına rağmen büyük bir popülerliğe ulaşan araç, 2019 içerisinde ikinci jenerasyonu ile karşımıza çıkıyor. Aktif olarak kamuflajlı olarak testleri süren model, Kolesa.ru tarafından hazırlanan bir konsept çalışma ile gerçekçi şekilde hayal edilmiş durumda. Daha önce de buna benzer bir konsept ile gündeme gelen yeni Nissan Juke,  gerçeklik payı yüksek bu konsepte bakılırsa aşırı büyük bir fark taşımıyor. Ancak özel dokunuşlar ile mevcut sürümden daha modern görünecek yeni araç, dediğimiz gibi genel tasarım çizgisini korumaya devam ediyor. Özellikle bu jantlarıyla oldukça kışkırtıcı duran model, ince far takımıyla daha keskin bir görüntü ortaya koyuyor. Stop takımı Nissan Qashqai’yi akıllara getiren araç, böyle gelirse gençlerin ilgisini daha çok çekecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Nissan Juke hakkında başka neler biliyoruz

Yeni CMF-B platformu üzerine kurulan otomobil, söylendiği kadarıyla 1 litre üç silindir benzinli, 1.5 litre dizel ve 1.6 lite turbo destekli benzinli motorlar ile hazırlanıyor. 1.6 lite turbo destekli benzinli motorun 190 beygir güç üretebildiği söyleniyor.. Bu arada aracın bu yıl hibrit seçeneğinin bulunacağı da gelen bilgiler arasında öne çıkıyor. Günümüzde hibrit ve tamamen elektrikli otomobillerin sayısını hızlı şekilde artıyor.

İlginizi Çekebilir

Kar canavarına dönülen Nissan Altima