reklamı kapat

POPÜLER

nissan_frontier

Yeni Nissan Frontier pickup ne zaman tanıtılacak?

Autoblog’un aktardığı habere göre Nissan Frontier’ın yeni modeli yolda. Otomobil firmasına yakın kaynaklar yeni Frontier’ın 2021 satışa sunulacağını pickup modelinin 2020 yılında tanıtılacağını belirtiyor.

Yeni Frontier modeli hakkında fazla detaya sahip olamasak da aracın tasarımında ve motorunda radikal değişikliklerin yapılacağı söyleniyor. Bir önceki nesille karşılaştırıldığında otomobilin daha modern bir tasarıma sahip olacağı ifade ediliyor. Kamyona benzer bir tasarıma otomobil tutkunlarının karşısına çıkmasını beklediğimiz yeni Frontier’da 7 ileri otomatik şanzıman sistemiyle geleceği konuşuluyor. 300 beygir gücündeki bir V6 motordan güç almasını beklediğimiz yeni Frontier’ın iç mekanında yenilikçi teknolojilerin kullanılacağı ifade ediliyor. Yeni Nissan Frontier’ın satış fiyatıyla ilgili bir dedikodu ise henüz açığa çıkmış değil. Araçla ilgili detaylar ne yazık ki şu an için bunlarla sınırlı. Frontier ile ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her türlü koşula meydan okuyan konsept: Nissan Frontier Attack

Şirket, yaklaşık iki yıl önce zorlu koşula dayanıklı Frontier Attack’ı tanıtmıştı. Standart Frontier versiyonundan 40 milimetre gibi ciddi oranda daha yüksek olan Attack konsepti Yokohama’nın her türlü yol koşulu için geliştirdiği lastiklerle tüm şartlara meydan okumuştu. Attack’ta kullanılan güç ünitesinde baktığımızda da toplamda 190 beygir güç ve 450 Nm tork üreten 2.3 litrelik motorun kullanıldığını görmüştük.

İlginizi çekebilir

Altima kar canavarına dönüştü!