reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi Triple Frontier

Netflix izleyicilerinin yeni favorisi: Triple Frontier

Netflix, Ben Affleck başrolündeki Triple Frontier filminin ilk ay izlenme sayısını açıkladı. Film başarılı bir ilk ay geçirmiş gibi görünüyor.

Netflix, Bird Box’ın ilk ayında 80 milyon izleyiciye ulaşmasının ardından filmlerinin izlenmelerini açıklama konusunda biraz daha açık sözlü olmaya başladı. Popüler çevrim içi yayın servisinin yeni açıklaması ise yayınlanmadan önce sabırsızlıkla beklenen Triple Frontier filminin yayınlandıktan sonra elde ettiği başarı için geldi. Ben Affleck‘i başrole oturtan film, bir grup asker/eski askerin son bir görev için bir araya gelmesini konu alıyordu. Bir uyuşturucu baronunun sonunu hazırlamayı planlayan ekip aynı zamanda büyük bir vurgunla hayatlarının sonuna kadar zengin olmayı planlarken elbette bir noktada işler karmaşıklaşıyordu. Netflix’in yaptığı açıklamaya göre filmin ilk dört haftasında 52 milyon abone filmi izlemiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bird Box’ın gerisinde ancak hala iddialı

Söz konusu veri Bird Box ile kıyaslandığında çok etkileyici gibi görünmese de Triple Frontier’in Bird Box gibi bir virale dönüşmediğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Popüler çevrim içi yayın servisi ise bu ölçümü yaparken hesabın filmin yüzde 70’ine kadar izleyip izlemediğine bakıyor. Yüzde 70’e kadar izlenen tüm yapımlar “izlenmiş” olarak sayılıyor.

Triple Frontier belki rekor kıramadı ancak platformun rekor kıracak yeni içeriği içinse iki önemli aday bulunuyor. Bunlardan biri bu yıl yayınlanacak olan Martin Scorsese’in The Irishman filmi olurken bir diğeri de Ryan Reynolds başrolündeki Six Underground filmi. Six Underground’un yönetmenliğini ise Michael Bay üstleniyor.

İlgini video

Filmin fragmanı