reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenlerinin hayranlardan ricası

Avengers Endgame dün patlayan ciddi bir sızıntıyla gündemdeydi. Bu sızıntı üzerine yönetmenlerin geleneksel ricası yayınlandı.

Dün Avengers Endgame filminin önemli sahnelerini içeren iki video sosyal medyadaki yerini aldı. Bazı hayranlar meraktan bazı hayranlar ise yanlışlıkla söz konusu görüntülere maruz kaldı. Bu konuda filmin yönetmenleri Russo kardeşlerden bir açıklama gelmese de, gelenekselleşmiş ricalarını Twitter üzerinden dün paylaştılar. Hatırlarsanız Avengers: Infinity War öncesi hayranlara açık bir mektup yazılmış ve “Thanos sessiz kalmanızı istiyor” diyerek noktalanmıştı. Russo kardeşler bu mektubu hatırlatıyor ve önümüzdeki haftalarda Avengers Endgame’i izleyecek olan hayranların sosyal ağlarda filmden spoiler paylaşmamalarını rica ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 yıllık emek

Russo kardeşler Infinity Saga’yı noktalamak için tüm ekiple 3 yıldır yorulmaksızın çalıştıklarının altını çizerken bu efsanevi hikayeye şaşırtıcı ve duygusal açıdan güçlü bir final sağlamaya çalıştıklarını açıklıyor. Ancak gerçekçi olmak gerekirse #DontSpoilTheEndgame hastag’i ile paylaşılan bu mektup, hayranlardan neredeyse imkansız bir görev üstlenmesini istiyor.

Türkiye’de 25 Nisan‘da vizyona girecek olan Avengers Endgame üzerine sosyal ağlarda pek çok içerik film çıktığı gibi yer alacaktır. Zaten tam olarak bu sebeple hayranlar ilk üç gün biletlerini almak için adeta yarışmış, sabahın 6’sındaki seansları dahi doldurmuş durumda. Spoiler paylaşmama konusunda özen gösterecek ciddi bir hayran kitlesi olduğuna eminiz, ancak yine de tedbirli olmakta fayda var. Önümüzdeki dönemlerde sosyal ağlardaki otomatik video oynatma özelliğini kapatarak işe başlayabilir, belli başlı kelimeleri gerek sosyal ağların kendi imkanları gerekse çeşitli tarayıcı eklentileriyle susturabilirsiniz. Bu konuda işe yarayacak bazı araçları buradaki listemizden görüntüleyebilirsiniz.

İlgili video

Filmin fragmanı