reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War yönetmenlerinden hayranlara imkansız görev

27 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War‘un beyaz perde macerasına sayılı gün kala yönetmenler hayranlardan adeta imkansızı istiyor.

Avengers: Infinity War için oldukça kritik bir dönem başlamak üzere. Çünkü ekip dünyanın dört bir tarafında basın turuna çıkmaya hazırlanıyor. Bu basın turunda ise bazı şanslı hayranlara filmin yaklaşık 30 dakikalık bir kısmı gösterilecek. Bu da kalan izleyiciler için büyük bir sorun teşkil ediyor. Çünkü 27 Nisan’da vizyona girecek film öncesi kimse spoilerlara maruz kalmak istemiyor. Hal böyle olunca Russo kardeşler Twitter üzerinden hayranlara neredeyse imkansız bir görev veriyor. Esprili bir dille paylaşılan notun kenarında ise Thanos’un Sonsuzluk Taşları ile donatılmış Sonsuzluk Eldiveni görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Thanos sessiz kalmanızı istiyor”

Filmin hepsinin gösterilmeyeceğini belirten Russo kardeşler, ekibin bazı detayları gizli tutmak için büyük çaba harcadığına dikkat çekiyor. Benzer bir gizliliği hayranlardan rica eden Rusoo kardeşler yayınlanan “bildiriyi” #ThanosDemandsYourSilence hashtag’iyle paylaşıyor.


Kimse bu noktada Thanos’u karşısına almak istemez diye düşünüyoruz… Yine de spoilerlardan kaçmanın çok kolay olmayacağını hatırlatalım. Özellikle film vizyona girdikten sonra internet büyük bir kaosa sürüklenecek. Bu durumda bir koca hafta filmi izleyene kadar internetinizi kapatmak isteyebilirsiniz. Ya da belli başlı kelimeleri sosyal medyaların filtreleme özellikleri aracılığıyla susturarak en azından daha güvenli bir deneyim yaşamanız mümkün. Ayrıca spoilerlar için çeşitli tarayıcı eklentilerinden de yardım alabilirsiniz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı