reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi The Irishman ilk tanıtım

Efsane kadrosuyla yılın en iddialı Netflix filminden ilk tanıtım [İzle]

Netflix, Martin Scorsese’ın bugüne kadarki en pahalı filmi The Irishman için ilk tanıtımı paylaştı. Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci bir araya geliyor.

2019 Netflix filmleri arasında belki de en çok merak edilen yapım Martin Scorsese’in bugüne kadarki en pahalı filmi olan The Irishman. İlk olarak 175 milyon dolarlık bütçeyle gündeme gelen filmin efsane kadrosu ise nefes kesmeye yetiyor. Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci‘yi bir araya getiren yeni gangster filmi, Jimmy Hoffa‘nın gizemli “kayboluşu”nu konu alıyor. Şubat ayının başında Ekim 2019‘da Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı sızdırılan yapım için ilk tanıtım paylaşıldı. Ne yazık ki tanıtım görsel açıdan hiçbir içerik sunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geri sayım başladı

I Heard You Paint Houses kitabından uyarlama filmde Frank “the Irishman” Sheeran, Robert De Niro tarafından canlandırılacak. Jimmy Hoffa’ya ise Al Pacino hayat verecek. 1975’te ortadan kaybolan ve öldüğü düşünülen ancak cinayeti aydınlatılamayan Hoffa’nın hikayesini izleyeceğimiz yapımda Pacino’nun gençleştirileceğini de belirtelim. 39 yaşındaki Hoffa’yı canlandıracak olan 78 yaşındaki Pacino’nun ilk görüntüsü de merak edilen detaylar arasında yer alıyor.

Çekimleri 106 gün süren The Irishman aynı zamanda Scorsese’nin en çok vakit harcadığı film unvanını da taşıyor. Yayınlanan fragman kesin bir tarih ne yazık ki vermiyor. Hazırlanan tanıtıma haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.