reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi the irishman

Efsaneleri buluşturan Netflix filmi The Irishman’den kötü haber

2019’un en çok merak edilenlerinden Netflix filmi The Irishman “küçük” bir sorunla boğuşuyor. Yönetmen Martin Scorsese’den kötü haber geldi.

Yönetmen Martin Scorsese‘in Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi buluşturan Netflix filmi The Irishman için geri sayımı başlatmış, nefesleri tutmuştuk. Netflix’in 105 milyon dolara satın aldığı film Scorsese’in en uzun zaman harcadığı film olarak öne çıkarken; dev isimleri yeniden bir gangster filminde bir araya getirmesi ise büyük bir heyecan dalgası yaratmıştı. I Heard You Paint Houses kitabından uyarlanan film, Frank “the Irishman” Sheeran (Robert De Niro) ve Jimmy Hoffa’nın (Al Pacino) hikayesine odaklanıyordu. 1975’de bir anda kaybolan ve öldürüldüğü düşünülen Hoffa’nın başına gelen olayları beyaz perdeye yansıtacak olan film, çözülememiş bir kayıp vakasının perde arkasını ekranlara taşıyacaktı. Ancak geçmişteki yazılarımızda da filmde karşılaşabileceğimiz küçük bir sorundan bahsetmiştik aslında. Hoffa 39 yaşında kayıplara karıştı. Ona hayat veren Al Pacino ise 80’lerine merdiven dayamış durumda. Bu film için bilgisayar yardımıyla gençleştirilecek olan Al Pacino’nun gençleşmiş hali ise Scorsese’ye istediğini veremiyor gibi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix filmi The Irishman, CGI sorunuyla boğuşuyor

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi olduklarından çok daha genç gösterecek olan filmin Ekim 2019‘da yayınlanacağı sızmıştı. Ancak film ertelenecek gibi görünüyor. Scorsese, uygulanan CGI sonucu ortaya çıkan sonuçtan pek de etkilenmiş değil. Hatta biraz endişeli olan yönetmen özellikle göz ve çevresinde sorun yaşadıklarını belirtiyor. Film için çalışmalar devam ederken sızıntının dışında hala resmi bir tarih duyurulmamış olması ise ertelenme ihtimalini artırıyor. Netflix, daha önce yayınladığı tanıtımda filmden herhangi bir görsel paylaşmamış bunun yerine sınırlı diyaloglarla tanıtımı tamamlamıştı. Söz konusu tanıtıma haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Filmin ilk tanıtımı