reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi The Irishman

Nefesler tutuldu; dev isimleri buluşturan, 175 milyon dolarlık Netflix filmi The Irishman için geri sayım

175 milyon dolarlık bütçesiyle Martin Scorsese‘ın bugüne kadarki en pahalı filmi The Irishman, iddialı Netflix yapımları arasındaki yerini alıyor.

Kadrosuyla aklınızı başınızdan alacak yeni Netflix filmi The Irishman, Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci‘yi yepyeni bir gangster filminde buluşturuyor. Yönetmen Martin Scorsese’ın ilk Netflix filmi olan yapım aynı zamanda yönetmenin en pahalı işlerinden biri. Netflix’in haklarını 105 milyona aldığı filmin 175 milyon dolara dayanan bütçesi dahi tek başına bir şeyler söylüyor. Platformun en iddialı filmlerinden biri olan yapım aynı zamanda yönetmenin çekimine en uzun zaman harcadığı film olarak da öne çıkıyor. Scorsese’in 106 günde çektiği The Irishman, yine yönetmenin bir diğer filmi Hugo’yu bir günle ikinci plana itiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Efsane oyuncu kadrosu

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci üçlüsünü bir araya getiren film I Heard You Paint Houses kitabından uyarlanıyor. Frank “the Irishman” Sheeran (Robert De Niro) ve Jimmy Hoffa’nın (Al Pacino) hikayesini anlatan filmde 1975’te kaybolan ve öldürüldüğü düşünülen Hoffa’nın başına gelenler anlatılıyor. Hoffa’nın 39 yaşında olduğunu da hatırlatalım. 80’lerine yaklaşan Al Pacino, bu film için “gençleştirilecek“.

Peki bu heyecan verici yapım ne zaman geliyor? Filmde yer alan oyuncu ve komedyen Sebastian Maniscalco, Joe Rogan’ın programında filmin Ekim 2019‘da Netflix kütüphanesinde yer alacağını açıkladı. Nihayet net bir tarih öğrenebildiğimiz film için şimdi sadece beklemek kalıyor.

İlginizi çekebilir

The Umbrella Academy fragmanı