reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi The Irishman Robert De Niro ve Al Pacino

Robert De Niro ve Al Pacino’lu The Irishman’den ilk fotoğraflar

Artık sabırsızlığımızı saklayamadığımız Martin Scorsese imzalı Netflix filmi The Irishman, Robert De Niro ve Al Pacino odağında ilk fotoğrafları yayınladı.

Netflix, en iddialı filmlerinden biri olan The Irishman için geri sayımı Robert De Niro ve Al Pacino odağındaki ilk fotoğraflarla başlatıyor. Yönetmen koltuğunda Martin Scorsese’in oturduğu yapım De Niro ve Pacino’yu buluşturmakla kalmıyor. Kadroda Joe Pesci de yer alıyor. Hikaye ise Amerikan tarihinin aydınlatılamamış en büyük gizemlerinden biri olan Jimmy Hoffa’nın kayboluşunu anlatıyor. Organize suçun perde arkasındakileri ortaya serecek olan yapım, heyecan verici bir mafya hikayesini ekranlara taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Irishman

The Irishman ne zaman yayınlanacak?

I Heard You Paint Houses kitabından uyarlanan film Frank “the Irishman” Sheeran (Robert De Niro) ve efsanevi sendika lideri Jimmy Hoffa’nın (Al Pacino) hikayesini merkezine oturtuyor. Hoffa, 1975’te bir anda ortadan kaybolmuş ve asla bulunamamıştı. Hoffa’nın öldürüldüğü düşünülse de bu asla kanıtlanamadı. Belki de yeterince iyi araştırılmadı…

Film hikayeyi 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran gözünden anlatacak. Savaş sonrası Amerika’nın organize suç dünyasına keskin bir bakış atacağız. Rekabet, siyasi bağlantılar, entrika… The Irishman hepsini bir araya getiriyor diyebiliriz.

Filmin ilgi çekici bir diğer noktası ise De Niro ve Pacino’nun “gençleştirilecek” olması. Hoffa kaybolduğunda 39 yaşındaydı. Pacino ise 80’lerine merdiven dayamış durumda. Film için geçtiğimiz aylarda hiçbir ipucu vermeyen kısa bir fragman paylaşılmıştı. O fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz. Filmin net bir yayın tarihi ise hala bulunmuyor. 2019 sonbaharında film Netflix’teki yerini alacak. Ancak ondan önce 57. New York Film Festival‘inde ilk gösterimi gerçekleştirecek. Festivaldeki gösterim sonrası filmin platforma gelmesi bekleniyor. Festivalin 27 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında olduğunu da belirtelim.

İlgili video