reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi The Irishman

Robert De Niro ve Al Pacino’yu buluşturan Netflix filmi The Irishman’in yayın tarihi göründü

Martin Scorsese imzalı Netflix filmi The Irishman için tarih göründü. Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi buluşturan yapım geri sayımı başlattı.

Gelecek Netflix filmleri arasında en çok sabırsızlandıran yapımlardan biri olan The Irishman nihayet yayın tarihini açıkladı. Sonbaharda platformdaki yereni alacak olan filmin Kasım 2019’da yayınlanması bekleniyordu. Kulislerdeki dedikoduları doğrulayacak şekilde film 27 Kasım‘da kütüphaneye geliyor. Ancak bundan önce yapımın kısa bir sinema gösterimi olacak. İlk kez beyaz perdeye 27 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan 57. New York Film Festivali kapsamına çıkacak olan yapım, 1 Kasım’da yurt dışında seçili sinemalarda da gösterilecek. Netflix’in sinema zincirleriyle arasındaki gerilim yüzünden AMC ve Cineplex gibi büyük zincirler ise filmin gösterimini yapmayı reddetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix filmi The Irishman 27 Kasım’da

Savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyasına bir tetikçinin gözünden bakacağımız hikayede sendika lideri Jimmy Hoffa‘nın esrarengiz kayboluşu anlatılıyor. Hoffa’nın öldürüldüğüne inanılsa da ne bedeni bulunabiliyor ne de olay çözülebiliyor. Bir kayıp vakası olmaktan öteye geçemiyor. Biz hikayeyi İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank “the Irishman” Sheeran gözünden izleyeceğiz. Yapımda Sheeran, Robert De Niro tarafından canlandırılırken Hoffa’ya da Al Pacino hayat verecek. 39 yaşında kayıplara karışan Hoffa için Pacino’nun dijital yöntemlerle gençleştirileceğini de belirtelim.

Netflix kütüphanesinin en yüksek bütçeli yapımlarından olan The Irishman, Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci dışında Harvey Keitel, Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba ve daha fazlasını barındırıyor. Yapımın ilk fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Filmin ilk fragmanı