reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Irishman Robert De Niro Al Pacino ve Joe Pesci'li fragman

Netflix filmi The Irishman’den Robert De Niro ve Al Pacino’yu buluşturan ilk fragman [İzle]

Martin Scorsese’in Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi usta isimleri bir araya getirdiği Netflix filmi The Irishman için ilk fragman nihayet karşımızda.

Martin Scorsese imzalı Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci‘yi buluşturan Netflix filmi The Irishman nihayet ufukta göründü! Sabırsızlıkla beklediğimiz film, geçmişte kısa bir tanıtım paylaşmış ancak tek bir kare göstermemişti. Yeni fotoğrafların yayınlanmasıyla beraberse ilk fragman geldi. Usta isimleri buluşturan yapım bizi Amerika’nın çözülememiş en büyük gizemlerinden birine götürüyor. Amerikan organize suç dünyasının derinliklerine indiğimiz filmde usta isimlerin göstereceği performans sabırsızlığımızı hiç olmadığı kadar artırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix filmi The Irishman için geri sayım

Sendika lideri Jimmy Hoffa‘nın esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasını merkezine oturtan olaylar zincirinde; Hoffa’nın öldürüldüğü düşünülse de bu asla kanıtlanamamıştı. Filmdeki hikaye ise 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank “the Irishman” Sheeran (Robert De Niro) gözünden savaş sonrası Amerika’nın organize suç dünyasını anlatırken Hoffa’nın kayboluşunu da beyaz perdeye taşıyacak. Filmde 39 yaşında ortadan kaybolan Hoffa’yı Al Pacino canlandırıyor.

Film için hala net bir tarih paylaşılmış değil. Bu sonbaharda platformdaki yerini alacak olan yapımın I Heard You Paint Houses kitabından uyarlandığını da not düşelim.

The Irishman ilk gösterimini ise Netflix üzerinden yapmayacak. 27 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 57. New York Film Festivali, ilk gösterimin ev sahipliğini üstleniyor. Film daha sonra Netflix’teki yerini alacak. Yayınlanan fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.