reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Wolverine için Tom Cruise önerisi

“Yeni Wolverine kim olsun?” sorusuna 1 milyar dolarlık cevap

Disney ve Fox anlaşmasından sonra Marvel Sinematik Evreni için “Yeni Wolverine kim olacak?” soruları akıllarda gezerken, bu soruya 1 milyar dolarlık cevabı yönetmen Kevin Smith veriyor.

Marvel Sinematik Evreni için 4. evre kapıları yavaş yavaş aralanırken, Disney ve Fox anlaşması sayesinde Fantastic Four, Wolverine gibi yeni kahramanların da önü açıldı. Logan filmi ile karakteri bırakan Hugh Jackman’ın ardından ise akıllardaki en büyük soru, Marvel’ın en çok sevilen karakterilerinden olan Wolverine’i kimin canlandıracağı. Bu konuda pek çok fikir öne atılıyor ancak hiçbiri yönetmen Kevin Smith kadar iddialı değil. Fatman Beyond serisinde düşüncelerini dile getiren Smith, Marvel için en iyi yatırımın Tom Cruise olacağını düşünüyor. “Tom Cruise’u çizgi roman dünyasına sokmaları için sabırsızlanıyorum. Bir Marvel rolü için artık hazır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Tom Cruise demek 1 milyar dolar demek”

Marc Bernardin ile bunu tartışan yönetmen, Bernardin’in “Cruise’u Stryker yapabilirler aslında.” önerisine şiddetle karşı çıkıyor. “Hayatta olmaz. Onu Wolverine yapsınlar.” diye Smith’e Cruise’un yaşı hatırlatılınca ise yönetmen şöyle cevap veriyor: “Hiç umrumda değil gerçekten. Tom Cruise’un Wolverine’i milyar dolarlar kazanır.

Smith, Tom Cruise için kesinlikle bir başrol ayrılması gerektiğini düşünüyor. Yaşı göz önüne alınınca biraz daha düşünen Smith aktörün en azından Mr. Fantastic olabileceğini söylüyor. Ancak konu dönüp dolaşıp yine Wolverin’de kalıyor. Smith, Cruise’un “para getiren” aktörlerden olduğu konusunda ise haksız sayılmaz. Geçtiğimiz yılın gişede en çok kazanan filmlerinden biri Görevimiz Tehlike 6 olmuştu. Aktörün Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapması pek çok şeyi değiştirebilir. Ancak asıl soru, Wolverine için doğru isim gerçekten de Tom Cruise mu?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı