reklamı kapat

POPÜLER

wolverine

The Walking Dead’in yıldızı Wolverine rolüne talip

Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine veda etmesiyle X-Men’in en sevilen karakterlerinden biri boşta kaldı desek, abartmış olmayız. Durum böyle olunca her geçen gün yeni bir oyuncunun Logan rolüne talip olmasına şahit oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde adını öne çıkartan Scott Eastwood’un ardından sıra The Walking Dead ekibinden bir isme geldi.

Logan ile dokuz filmlik Wolverine macerasını sonlandıran Hugh Jackman’dan sonra bu rolü kimin devralacağını merakla bekliyoruz. 20th Centery Fox net bir açıklamada bulunmasa da, stüdyonun yeni bir oyuncu seçmeye niyetli olduğunu biliyoruz. İhtiyaç olan tek şey yeni bir proje. Belirsiz süreç devam ederken Wolverine olmak isteyen oyuncular da durumu değerlendirmeye çabalıyor. Scott Eastwood’un açıklamasından sonra sahneye The Walking Dead’de Jesus rolünde izlediğimiz Tom Payne çıktı. Sözleriyle “Ben de varım!” mesajı verdi.

“Wolverine aslında 1.60 boyunda bir karakter. Hugh Jackman bu karakterden çok çok daha iri olmasına rağmen rolünde çok başarılıydı. Eğer fiziksel farkına rağmen onu Logan olarak seçtilerse, benim de şansım var diye düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Tom Payne’in olaya yanlış bir açıdan baktığını düşünüyoruz. Hugh Jackman‘ın karakterle özdeşleşme nedeni fiziksel benzerlikten çok rolü benimseme biçimiydi. Wolverine’i devralacak yeni ismin başarılı olabilmesi için benzer bir yaklaşım benimsemesi gerekiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Tom Payne, Logan için uygun bir isim mi?