reklamı kapat

POPÜLER

Yakında yeni bir Wolverine görebiliriz!

Son Wolverine filmi olan Logan bu senenin başında vizyona girdi ve büyük beğeni topladı. Böylece Hugh Jackman karaktere oldukça güzel bir şekilde veda etmiş oldu. Jackman’a elveda dediğimizden beri aynı soru gündeme geliyor: Yeni bir Wolverine görecek miyiz? İzleyiciler bu değişimi benimseyecek gibi görünmüyor fakat görünen o ki cevap evet.

Aslında süper kahramanlara birden fazla oyuncunun canlandırması fazlasıyla alıştığımız bir durum. Örneği Superman veya Batman’e pek çok farklı oyuncu hayat verdi. Benzer bir durum James Bond için de geçerli. Belli aralıklarla bu karaktere hayat veren isim değişiyor. Fakat Wolverine için durum farklı. 15 senedir Wolverine olarak karşımıza çıkan Hugh Jackman bu karakterle özdeşleşti. Dolayısıyla vedası seyirciler için çok üzücü oldu. Daha acımız tazeyken yakında yeni bir Wolverine görebileceğimiz ortaya çıktı.

X-Men karakterlerinin sinema haklarına sahip olan 20th Century Fox farklı bir oyuncuyu Wolverine olarak seçebilir. Üstelik bu açıklama 20th Century Fox’un CEO’su Stacey Snider tarafından gerçekleştirildi. Variety’nin kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan Snider gelecek X-Men filmlerinde her şeyin mümkün olduğunu dile getirdi.

Doğrusu izleyicilerin yeni bir oyuncuyu Wolverine rolünde benimsemesi oldukça zor görünüyor. Bakalım bu durum gelecek X-Men filmleri için alınacak kararları etkileyecek mi?