reklamı kapat

POPÜLER

Tüm detaylarıyla oyun tutkunları için tasarlanmış otel [Video]

Oyun tutkunları için geziler zorlayıcı olabiliyor. Bilgisayarınızdan ayrılmak zor geliyor, tatillerden nefret ediyorsanız belki de bugüne kadar hiç doğru otelde kalmamışsınızdır.

Oyunların başından kalkmayan esaslı oyuncular için tatil, bilgisayar başında daha çok geçirilecek zaman anlamına geliyor. Saatler süren oyun seansları sırasında tatil planları yapmak da pek kolay olmuyor elbette. Ancak oyuncuların hayalini kurduğu oyun dolu bir tatil illa evde olmak zorunda değil.

Tayvan’da bulunan i hotel, oyun tutkunları için adeta cennet. Otel odalarında ikişer tane tam teşekküllü oyun bilgisayarı yer alıyor. Tabii ki konfor da önemli. DXRacer’ın oyuncu koltuğuna yer veren otelde evinizdekinden daha lüks bir oyun deneyimi yaşamanız işten bile değil. 32 inç monitörlerle donatılan odalarda yer alan bilgisayarlar ise Asus imzalı.


Tabii otel odasına sıkışıp kalmak istemeyen oyuncular için otelin içinde ayrı bir oyun salonu daha mevcut. Arkadaşlarınızla beraber oyun oynayabileceğiniz bu alanda yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Odalarda yer alan 46 inçlik televizyonlardaysa e-spor kanallarının yayınlarına yer veriliyor. Oldukça eğlenceli bir konsepti olan i hotel’de bir gece geçirmenin bedeli ise yaklaşık 100 dolar. Farklı dil seçeneği olmasa da haberin devamında yer alan vlog’dan otelin tasarımına ilişkin detaylı bilgi edinmek mümkün.

VİDEO