reklamı kapat

POPÜLER

Truck Surf Hotel
Truck Surf Hotel
Truck Surf Hotel
Truck Surf Hotel

Sörf tutkunlarına seyyar otel odası sağlayan konsept: Truck Surf Hotel [Video]

Sörf tutkunlarına hitap eden seyyar otel konsepti Truck Surf Hotel, müşterilerini bulundukları yerden taşıyarak en yakın sörf kıyılarına götürüyor.

Müşterilerin tatil keyfi için rezervasyon yaptırdıkları otellere zincirlenmesi fikrine karşı çıkan bu konseptle tatil keyfi özgürce çıkarılabiliyor. Sörf seven müşteriler, bu otelin içinde bir yandan dinlenirken aynı anda Portekiz ve Fas’ın dalgası bol sularına yaklaşıyor. Fiyatları iki şehir için de değişen otel odalarından bireysel olarak veya bir grup adına yer ayırtılabiliyor. Karavan stili hareketli araç içinde yer alan odalar, tıpkı şehir merkezlerinde gördüğümüz otel odalarını andırıyor. Her ne kadar kendisini tercih edecek müşterilerin içeriyle pek bir işi olmasa da bu otel, hiç de yabana atılmayacak bir iç tasarıma sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otelin iki katı bulunuyor

Truck Surf Hotel, isminden de anlaşılabileceği üzere bir kamyondan oluşuyor. Motor olarak Mercedes’in Actros modelini kullanan otelin iki katı bulunuyor. İlk katta müşterileri bir oturma odası ve bir mutfak karşılıyor. Oturma odasında aynı zamanda birkaç kanepe de olan otelin banyosu da yine bu katta duruyor. Gün batımının keyfini çıkarmak isteyen misafirler için giriş katındaki bir kapı da terasa açılıyor. Otelin ikinci katı ise tamamen odalara ayrılmış durumda. Beş yatak odası bulunan otelin dört odası da birer ranza içeriyor. Truck Surf Hotel, müşteriler için lüks bir otel keyfi sunmuyor fakat onları, kendileri o sırada dinlenirken en sevdikleri şey olan sörfle buluşturuyor.

Video