reklamı kapat

POPÜLER

harley quinn

Harley Quinn’li Birds of Prey Deadpool’un yolunu seçiyor

Sinemada yüzü pek gülmeyen DC uyarlamaları şansını farklı bir alanda denemeye hazırlanıyor. Harley Quinn‘in boy göstereceği Birds of Prey’in Deadpool‘un izinden gitmeye karar verdiği anlaşıldı.

Suicide Squad’ın vizyona girmesi ve Harley Quinn’in bir anda herkesin favorisine dönüşmesinin ardından Warner Bros yeni projeler geliştirmeye başladı. Bunlardan biri de Harley’nin hikayenin merkezinde yer alacağı Birds of Prey olacak. Terminal filminin tanıtım turunda olan Margot Robbie, Collider’ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. Birds of Prey projesine dair ilk detayları birinci ağızdan anlattı. Planlarını şu sözlerle özetlemeyi seçti:

“Yetişkinlere hitap eden bir kız çetesi fikrini ortaya attım. Bana sorarsanız Harley’nin arkadaşlara ihtiyacı var. O başkalarıyla iletişim halinde olmayı seviyor. Bu yüzden de solo filmi olmamalı. Başka karakterlerle birlikte olmalı. Bu da kız çetesi şeklinde olabilir. Özellikle aksiyon yönü ağır basan bir kız çetesi filmi pek görmüyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu sözlerinden anlıyoruz ki DC ilk kez 18+ bir projeyle karşımıza çıkabilir. Margot Robbie’nin filmi anlatmaya ‘yetişkinlere hitap eden’ sözleriyle başlaması bolca aksiyon ve kan görme ihtimalimiz olduğunu müjdeliyor. Bakalım Suicide Squad ile büyük beğeni toplayan Harley Quinn, Margot Robbie’nin ortaya attığı bu dünyada da ışıldamayı başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Suicide Squad fragmanı