reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey Harley Quinn

Birds of Prey yeni fragmanıyla aksiyonu “ısıtıyor” [Video]

Birds of Prey vizyon için gün sayarken Harley Quinn, Joker’den bağımsız bir macera için hazır. İkinci fragman Black Mask’e karşı ekibi toparlıyor.

Birds of Prey kılıfına sarılmış solo Harley Quinn filmi için hayli heyecanlıyız. Margot Robbie’nin performansı fragmanlarda dahi ışıl ışıl parlarken filmi izlemek için sabırsızlanıyoruz. Yayınlanan yeni fragman ise sabırsızlığımızı artırırken beklentilerimizi de yükseltiyor. Harley Quinn’in Joker ayrılığıyla başlayacak gibi görünen filmde kahramanımızı ayrılık sonrası depresyon, peşi sıra ensesindeki tehlikeleri fark etme ve akabinde de bu tehlikeleri yok edecek ortak çıkarları bulunan bir grup insanı bir araya getirme bekliyor. Tehlikenin merkezinde ise Black Mask bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birds of Prey, Harley Quinn ile çalışıyor

Joker’den sonra toparlanması çok uzun sürmeyecekmiş gibi görünen karakterimiz bizi bol patlamalı ve aksiyonlu bir maceranın ortasına çekiyor. Her ne kadar DC’nin en dengesiz kötüsü Joker olsa da Harley Quinn’in onun yanında geçirdiği onca zaman kahramanımızdaki dengesizlik ibresini kırmış durumda. Fragmanda da bunu fazlasıyla hissedeceksiniz diyebiliriz. Bunun dışında odak noktası her ne kadar Quinn’in kendisi olsa da Birds of Prey de filmde yer alıyor. Umudumuz fazla gölgede kalmamaları. Çünkü film Huntress (Mary Elizabeth Winstead), Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) ve Renee Montoya’ya (Rosie Perez) ev sahipliği yaparken gelecek olası projeler için de yeni kapılar aralıyor. Ewan McGregor’ı Black Mask olarak izleyeceğimiz yapımda Victor Zsasz bile yer alıyor! Pek sevgili (!) Zsasz’ı da Chris Messina canlandıracak.

Fragmanını haberin üzerinden izleyebileceğiniz film 7 Şubat‘ta vizyonda.