reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 5. sezon bölümlerinde Tanrı’yı oynayacak aktör

Lucifer 5. sezon bölümleri için en önemli ipucu oyuncu seçiminden geldi. Netflix dizisinin Tanrı’sı belli oldu.

2020’nin en çok merak edilen Netflix yapımları arasında Lucifer 5. sezon yer alıyor. Seriye noktayı koyacak olan sezon 8 + 8 olmak üzere 16 bölümle bizlerle buluşacak. 4. sezon finalinde Chloe ve Lucifer’ın arasında geçen duygusal konuşma sonrası kahramanımızın mecburen cehenneme gitmesinin ardından neler olacağını merakla bekliyorduk. Bir diğer merak ettiğimiz detay ise Lucifer’ın bu sezon Tanrı ile yüzleşip yüzleşmeyeceğiydi. Görünen o ki yüzleşme gerçekleşecek. Çünkü dizide Tanrı rolünü oynayacak oyuncu açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon bölümleri bu yıl yayınlanacak

Final sezonunda Tanrı rolünü Dennis Haysbert oynayacak. Daha çok polisiye yapımlarda gördüğümüz Haysbert’ın en bilinen rollerinden biri 24 dizisindeki başkan rolü. Hatta 24 izleyicileri Haysbert’in dizide D.B. Woodside ile beraber oynadığını hatırlayacaktır. Lucifer’da Tanrı’nın en sevdiği oğlu Amenadiel’i canlandıran Woodside bir baba oğul sahnesiyle karşımıza çıkabilir. Ancak herkesin beklentisi elbette Lucifer’ın ona “ders vermeyi seven” babasıyla yüzleşmesi. Onlarca terapi seansından sonra bu sahne hayli ilginç olacak eminiz.

Tabii Tanrı’nın hangi bölümde geleceği şimdilik bilinmiyor. 9. ve 10. bölüm isimleri ise spoiler olduğu gerekçesiyle açıklanmamıştı. Bu durumda belki dizinin hemen başında değil ancak ilerleyen bölümlerde Haysbert’i görebiliriz. Dizi içinde hala bir yayın tarihi açıklanmadı. İki kısıma bölünen Lucifer 5. sezon bölümlerinin ilk kısmının 2020’nin ilk yarısında yayınlanması beklentiler arasında.

İlginizi çekebilir

Netflix cephesinden gizem dolu yeni dizi: Locke & Key