reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Harley Quinn’in diğer Birds of Prey kostümü

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımıyla karşımıza çıkan Birds of Prey filminde Harley Quinn’in birden fazla kostümle karşımıza çıkacağı ortaya çıktı.

Birds of Prey set görüntüleri

Suicide Squad büyük bir hayal kırıklığı olsa da Harley Quinn karakteri fazlasıyla sevildi. Warner Bros stüdyoları da onun yer alacağı yeni filmler tasarlıyor. Bunlardan ilki Birds of Prey olacak. Filmde Harley Quinn’in yanı sıra Black Canary, Huntress ve Black Mask gibi karakterleri de göreceğiz. Tüm bu karakterlerin nasıl görüneceği geçtiğimiz günlerde paylaşılan Birds of Prey tanıtımıyla ortaya çıkmıştı. Fakat Harley Quinn’in tüm filmde tanıtımdaki kostümle boy göstermeyeceği anlaşıldı.

Birds of Prey filminin setinde çekilen fotoğrafları Harley Quinn Updates isimli Twitter hesabı paylaştı. Bu fotoğraflarda Margot Robbie’nin bambaşka bir kostüm giydiğini görüyoruz. Pantolonun üzerinde kırmızı, mavi ve beyaz renkler göze çarpıyor. Tasarım Amerikam bayrağının renklerini andırıyor. Mavi yıldızlı bikini üstüne topuz yapılmış saçları eşlik ediyor. Saçların uçları yine mavi renkte. Göbeğinde de kocaman kırmızı bir yıldız dövmesi var gibi görünüyor. Üstünde ise pırıltılı uzun bir ceket bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harley Quinn’in bu farklı tarzının sebebi ne, bilmiyoruz. Kafaları karıştıran Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) filmi 7 Şubat 2020’de vizyonda olacak.

İlginizi çekebilir

Suicide Squad Fragmanı