reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Birds of Prey filminden The Game Awards özel tanıtımı [izle]

DC’nin son zamanlarda en dikkat çeken işlerinden biri olan Birds of Prey, The Game Awards 2019’a özel tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Üstelik bu tanıtımın duyurusunu Harley Quinn’in kendisi gerçekleştiriyor.

Harley Quinn’in en sevilen DC karakterlerinden biri olduğunu bilmeyen yok. Onu beyaz perdeye taşıyan Margot Robbie de çok beğenildi. Oyuncunun performansı büyük beğeni toplayınca Warner Bros. stüdyoları Suicide Squad sonrasında yeni projeler geliştirmeye başlamıştı. Bunlardan biri de Birds of Prey olmuştu. Söylememize gerek bile yok ancak Margot Robbie’nin Harley Quinn’i filmin merkezinde yer alıyor. Ewan McGregor ise filmin kötüsü Black Mask karakterine hayat veriyor. Onlara Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Bojana Novakovic, Ali Wong, Rosie Perez, Matthew Willig ve Charlene Amoia gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birds of Prey filminden yeni tanıtım

Yeni tanıtım The Game Awards 2019 etkinliğinde paylaşıldı. Önce Margot Robbie’yi Harley Quinn rolünde gördük. Başarılı oyuncu karakterden çıkmadan herkesin beklediği yeni tanıtımın duyurusunu yaptı. Ardından 30 saniyelik yeni bir tanıtım görüyoruz. Bu tanıtım karakterlerin genelinde odaklanmayı tercih ediyor. Harley, Birds of Prey’e “Eğer bir erkeğin ilgisini çekmek istiyorsanız şiddete başvurmalısınız” diyerek tavsiye veriyor.

Yönetmenliğini Cathy Yan’ın üstlendiği film 7 Şubat 2020‘de izleyici karşısına çıkacak. Nasıl olacağını merak ettiğimiz bu filmden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.