reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Birds of Prey filmindeki Suicide Squad göndermesi

DC çizgi romanlarından uyarlanan Birds of Prey filminde enteresan bir Suicide Squad göndermesinin yer aldığı ortaya çıktı. Bu göndermenin DC sinema evreni için en anlama geldiğini ise kimse bilmiyor.

Bildiğiniz gibi Harley Quinn karakteriyle Suicide Squad filmiyle tanıştık. Ancak bu macera DC hayranlarının beklentilerini karşılayamadı. Aksine çok eleştirilen ve büyük hayal kırıklığı yaratan bir iş oldu. Buna rağmen Margot Robbie‘nin performansıyla ön plana çıkan Harley Quinn’in beyaz perde macerası devam ediyor. Onu çok yakında Birds of Prey’de göreceğiz. Öte yandan Suicide Squad baştan çekiliyor ve ilk filmin görmezden gelineceğini tahmin ediyoruz. Buna rağmen Birds of Prey’de orijinal Suicide Squad’a gönderme yapıldığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birds of Prey filmindeki ufak sahne

Joker zaten Birds of Prey’de Harley’nin adını sık sık anacağı bir karakter olacak. Bunun yanında kahramanımız Suicide Squad’tan birilerini daha görecek. Cinemablend’in haberine göre Harley Quinn karakoldan ayrılırken duvarda asılı posterlerden birini görecek. Bu karakter Jai Courtney’nin hayat verdiği Boomerang olacak. Harley postere bakıp “Hey, ben bu adamı tanıyorum!” diyecek. Böylece DC’nin iki yapımı arasında bağlantı kurulacak.

Sorun şu ki, Suicide Squad hala DC sinema evreninde yer alıyor mu, bilmiyoruz. Hatta Birds of Prey filminin tam olarak hangi zamanda geçtiği bile belli değil. Dolayısıyla bu gönderme tam olarak ne anlama geliyor, emin olamıyoruz.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı