reklamı kapat

POPÜLER

War Machine

Avengers Endgame için düşünülen War Machine değişikliği

Avengers Endgame döneminde bu film için çok fazla tasarım hazırlandığı ve farklı alternatifler denendiğini biliyoruz. Bunlardan biri de War Machine için düşünülüyordu.

Iron Man’in en yakın arkadaşı olarak tanıdığımız Rhodey zaman içinde kendini geliştiren ve Avengers ekibinin arasına dahil olan bir karakter olarak karşımıza çıktı. Başlangıçta Amerikan ordusu için çalışıyordu. Sonradan Iron Man‘in üzerinde değişiklikler yaptığı bir zırhı kullanmaya başladı ve War Machine ismiyle anılır oldu. Bu karakteri son olarak Avengers Endgame filminde seyrettik. Burada hayatta kalan kahramanlar arasında önemli bir rolü üstlenen karakter için farklı planlar bulunuyordu. Bunlardan biri de zırhında yapılacak değişikliklerdi.

War Machine kostümü

Bu gerçek Marvel stüdyoları için konsept tasarımları yapan Phil Saunders’ın paylaşımıyla ortaya çıktı. Phil Saunders Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda enteresan detaylara yer verdi. Fotoğrafın altında “Avengers Endgame’de Rhodey için hazırlanan ancak kullanılmayan kostüm tasarımı. Bu War Machine Mk5 olarak anılıyordu. Avengers Endgame’in orijinal senaryosunda son savaş uzayda yaşanıyordu. Bunun için karakterinin kostümünde değişiklikler yaptık ve onu uzaya çıkartacak jetpackler ekledik. O dönemde onaylanan Mk5 tasarımı böyleydi.” sözleri yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı