reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar

En çok satan akıllı saatlerden biri olan Apple Watch, her yıl yeni özelliklerle çok daha güçlü bir hale geliyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Apple Watch Series 5 büyük beğeni toplayan Apple, bu yıl Apple Watch Series 6 akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yılki modelde görmeyi düşündüğümüz özellikleri derledik. 

Apple Watch Series 6’yı uyku takibi yeteneği sayesinde uykudayken de kullanılabileceği belirtiliyor. Kullanıcıların sabah uyandıklarında uyku kaliteleriyle ilgili bir rapor alabilecekleri dile getiriliyor. Apple’ın bu özelliği akıllı saatine getirmesi durumunda pil ömründe de iyileştirme sunması bekleniyor. Apple Watch, koşucular, bisikletçiler, yüzücüler ve diğer birkaç spor için harika yardımcı cihazlar olsa da, ağırlık kaldıran kişilerin egzersiz yeteneklerini daha az kullandıkları söyleniyor. Apple bunu değiştirmek için aktif olarak çalışıyor ve ABD’deki popüler spor salonları için yeni bir “Apple Watch Connected” girişimi başlattı. Yeni program, spor salonlarının Apple Watch’a bağlı ekipmanların yanı sıra saat tarafından toplanan egzersiz verilerine dayanan ödül programlarını getirmesini sağlayacak. Yeni sağlık özellikleriyle de geleceği konuşulan Apple Watch Series 6’nın tasarımında da radikal olmasa da değişikler olabilir. Apple Watch Series 6’nın diğer özellikleri ise henüz ortaya çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 6 ne zaman satışa sunulacak?

Apple Watch Series 6’nın eylül ayında satışa sunulması bekleniyor. Akıllı saatin satış fiyatının ise 400 dolar-530 dolar aralığında olacağı konuşuluyor.

İlginizi çekebilir

AirPods’un tanıtım videosu