reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 satın almayı düşünenlere indirim fırsatı

Apple’ın kısa bir süre önce satışa sunduğu Apple Watch Series 6 modelinin fiyatı düştü. Piyasadaki satış fiyatı 4.049 TL olan akıllı saat şu anda 3.839 TL‘ye satın alınabiliyor.  Bu modelin saatin 44 mm’lik modeli için geçerli olduğunu belirtelim. Bir önceki modelde olduğu gibi sürekli açık ekran özelliğiyle gelen saat kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor.

Yeni geliştirilen kanda oksijen sensörü, dört adet LED kümesi ve dört fotodiyottan oluşuyor. Koronavirüs teşhisinde de önemli rol oynayan bu özellik kullanıcıların kanlarındaki oksijen seviyesini belirlemelerine imkan tanıyor.
Apple Watch Series 6
Normal kan oksijen seviyesinin yüzde 95-100 arasında olması gerektiği belirtiliyor. EKG uygulaması sayesinde akıllı saat tek derivasyonlu bir elektrokardiyografininkine benzer EKG sonuçları sunabiliyor. Yeni geliştirilen Uyku uygulaması, kullanıcıların yatma zamanlarını düzenli bir alışkanlığa dönüştürmeye ve bir geceden diğerine uyku değerlerini takip etmeye yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 6 üç farklı renk seçeneği sunuyor

Geliştirilmiş kablosuz iletim teknolojisi sayesinde daha hızlı Wi-Fi hızı sunan Apple Watch Series 6, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak özellikleri bünyesinde barındırıyor. Akıllı saatin gövde rengi seçenekleri arasında mavi ve kırmızı renk seçenekleri de yer alıyor. Uzay grisi, altın ve gümüş renk seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor.

İlgili video

Akıllı saatin tanıtım videosu