reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 satış tarihi internete sızdı

iPhone 12 ailesinin satış tarihiyle ilgili iddiayla birlikte Apple Watch Series 6 modelinin de satış tarihi sızdı.

Jon Prosser’ın iddiasına göre Apple, yeni akıllı saat modelini 7 Eylül’de yurt dışında satışa sunulacak. iPhone 12 ailesini ekim ayında satışa sunulması beklenen Apple’ın akıllı saat modelini bir ay önceden satışa sunacağı ifade ediliyor. Gelen son bilgilere göre yeni akıllı saat modeli 303,8 mAh pili bünyesinde barındıracak. Oksijen doygunluğunu belirleme özelliğiyle gelmesini beklediğimiz yeni modelin tasarımında değişiklik beklenmiyor.

Uyku takibi yeteneğiyle geleceği konuşulan Apple Watch Series 6 modelinde pek tabii bir önceki modelde de olan kalp ritmi sensörünün, elektrokardiyogramın ve düşmeyi algılayan sensörün de olacağı ifade ediliyor. Apple Watch Series 6’da tüm bunların yanında kandaki oksijen seviyesini de ölçebileceği dile getiriliyor. Bazı kaynaklar yeni modelde Touch ID parmak izi sensörünün de yeni modelde olacağını söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 6 yeni ekran teknolojisiyle mi gelecek?

Apple’ın microLED ekranlı Apple Watch’u 2021’de satışa sunulacak Apple Watch Series 7’te kullanma olasılığı kuvvetle muhtemel. MicroLED ekranlar OLED ekranlara kıyasla daha ince ve daha parlak görüntüler sunuyor. Ayrıca bu ekranlar daha az pil tüketiyor. Yeni modelde yapılacak işlemci güncellemesiyle birlikte daha uzun pil ömrünün kullanıcılara sunulması bekleniyor. Akıllı saat modeliyle ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın