reklamı kapat

POPÜLER

AirPower

Apple’ın kablosuz şarj cihazı AirPower’un çıkış tarihi sızdı

Apple’ın kablosuz şarj cihazı AirPower geçtiğimiz yıl görücüye çıkmıştı. Bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacağı açıklanan cihazın ne zaman piyasaya sunulacağı ise duyurulmamıştı. Bir BestBuy çalışanının aktardığı bilgiye göre AirPower ve AirPods için geliştirilen kablosuz şarj cihazı mart ayında satışa sunulacak. Apple tarafından henüz bir resmi açıklama yapılmasa da cihazların mart ayının sonunda piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 ve yeni AirPods destekli bir kablosuz şarj ünitesi AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Apple her ne kadar AirPower’ın satış fiyatını açıklamasa da Apple’a yakın kaynaklar cihazın yurt dışındaki fiyatının 199 dolar olacağını belirtiyor. Bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulmasını beklediğimiz cihazın Türkiye’deki fiyatının 900 TL olacağı iddia ediliyor. Eğer dedikodular gerçeğe dönüşürse şarj cihazı, AirPods kablosuz şarj cihazıyla birlikte satışa sunulacak.

Kablosuz şarj cihazı AirPower için geri sayım başladı

BestBuy çalışanı Apple’ın şarj cihazını tek olarak da satacağını belirtti. Şarj cihazının satış tarihi ve Türkiye fiyatı netlik kazandığında sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.